Zuiders Feest op het Erf in De Averegten

Zuiders Feest op het Erf brengt wereldculturen samen in De Averegten

HEIST-OP-DEN-BERG – Op zondag 14 juni staat Provinciaal Groendomein De Averegten opnieuw in het teken van ontmoeting, muziek en cultuur tijdens het Zuiders Feest op het Erf. Bezoekers kunnen genieten van een kleurrijke familiedag vol wereldse smaken, liveoptredens, workshops en activiteiten voor jong en oud.

Het evenement stelt de rijkdom van verschillende wereldculturen centraal en biedt een gevarieerd programma met muziek, dans, gastronomie en creatieve workshops. Op de sfeervolle markt ontdekken bezoekers handgemaakte producten, fairtrade lekkernijen en inspirerende lokale en internationale initiatieven.

Ook kinderen kunnen zich de hele dag vermaken met knutselactiviteiten, traditionele spelletjes en animatie die hen op een speelse manier laat kennismaken met andere culturen.

Muziekliefhebbers mogen zich verwachten aan een programma vol ritmes en klanken van over de hele wereld. Daarnaast kunnen bezoekers zelf deelnemen aan workshops djembé en salsa.

“Zuiders Feest op het Erf draait voor mij vooral om ontmoeting. Het is een warme familiedag vol muziek, spel, smaken en tradities uit verschillende delen van de wereld. In De Averegten kunnen bezoekers proeven, luisteren, ontdekken en meedoen. Precies dat maakt dit evenement zo toegankelijk en aantrekkelijk voor jong en oud,” zegt gedeputeerde voor Groen- en Recreatiedomeinen Mireille Colson (N-VA).

Praktisch

Wanneer: zondag 14 juni
Waar: Provinciaal Groendomein De Averegten, Heist-op-den-Berg
Toegang: gratis

Iedereen is welkom om samen een dag lang de wereld te ontdekken in het groen van De Averegten.

Foto provincie Antwerpen

🤞 Abonneer u op onze nieuwsbrief

Ontvang tweemaal per week een overzicht van het nieuws uit uw regio


Aanverwante berichten