Workshops rozen snoeien in Vrijbroekpark

 Workshops rozen snoeien in Vrijbroekpark

MECHELEN – Maart is de maand om opnieuw rozenstruiken te snoeien. Dit is noodzakelijk om ze gezond en sterk te houden. Wie nu snoeit, legt de basis voor een prachtige bloei later in het seizoen. Wil je leren hoe je dit het beste kunt aanpakken? Volg dan één van de workshops bij onze rozenexperts. Na een korte uitleg ga je zelf aan de slag. Zo ontdek je wanneer en hoe je moet snoeien, zodat de rozen hun mooie vorm behouden.

De workshops vinden plaats van maandag 3 maart tot en met vrijdag 7 maart en van maandag 17 maart tot en met vrijdag 21 maart. Er zijn 2 workshops per dag. In de voormiddag kun je deelnemen van 9.30 tot 11 uur en in de namiddag van 13 tot 14.30 uur. De deelnameprijs bedraagt € 5. Reserveren is verplicht en kan via onze website. Bij de inschrijving kun je direct online betalen. Meer info op www.provincieantwerpen.be > kalender Vrijbroekpark.

Wat neem je mee? Je eigen snoeischaar en werkhandschoenen.

Wat is een goede snoeischaar? Bij het sluiten van de snoeischaar komen de snijvlakken naast het aambeeld. Een snoeischaar waarbij het snijvlak op het aambeeld drukt, is niet ideaal. Dit kan ervoor zorgen dat de stengels geplet in plaats van gesneden worden.

PRAKTISCHE INFO EVENEMENT

Wanneer:
Van maandag 3 maart tot en met vrijdag 7 maart
en van maandag 17 maart tot en met vrijdag 21 maart,
van 9.30 tot 11 uur en van 13 tot 14.30 uur

Waar:
Provinciaal Groendomein Vrijbroekpark,
Ridder Dessainlaan 65, 2800 Mechelen

Deelnameprijs:
€ 5, met UiTPAS met kansentarief: € 1

Foto provincie Antwerpen

🤞 Abonneer u op onze nieuwsbrief

Ontvang tweemaal per week een overzicht van het nieuws uit uw regio


Aanverwante berichten

Antwerps Persbureau

GRATIS
BEKIJK