schepen van Mobiliteit Alexander Vandersmissen en Tom Vansteenkiste, Managing Director Charging Solutions Belgium bij Total Energies

Vier nieuwe ultrasnelle laadpunten aan Jubellaan

MECHELEN – genomen, goed voor vier laadpunten. De laadpalen zijn dag en nacht toegankelijk en kunnen elektrische voertuigen met een vermogen tot 300 kW opladen. Zo kan een batterij in ongeveer 15 minuten tot 80% worden opgeladen.

De snellaadhub kwam tot stand binnen een concessie van de Vlaamse overheid en werd gerealiseerd door TotalEnergies op een strategische locatie met veel doorgaand verkeer.

Schepen van Mobiliteit Alexander Vandersmissen benadrukt dat de nieuwe laadpunten passen binnen de ambitie om op goed bereikbare locaties aan de stadsrand extra laadinfrastructuur uit te bouwen. Zo wil de stad zowel bewoners als passanten snel en efficiënt laten laden, zonder extra verkeersdruk in woonwijken te creëren.

Met de ingebruikname van deze laadpunten versterkt Mechelen haar positie als een van de koplopers in Vlaanderen op het vlak van laadinfrastructuur. De stad telt vandaag ruim 2.000 laadpunten, waarvan 88 ultrasnelle laadpunten, en blijft investeren in een toekomstgericht en toegankelijk laadnetwerk.

Foto stad Mechelen

🤞 Abonneer u op onze nieuwsbrief

Ontvang tweemaal per week een overzicht van het nieuws uit uw regio


Aanverwante berichten