Putteke Winter in De Schorre in circusthema

 Putteke Winter in De Schorre in circusthema

BOOM – De Schorre wordt wederom omgetoverd tot een gezellig winters paradijs voor Putteke Winter. Ook voor deze editie werd een fantastisch programma ineen gebokst. Zowel oude bekenden als nieuwe artiesten weten te verbazen met hun acts. Vuur, dans, verhaal en licht, dat is Putteke Winter in een notendop. Dat alles in het thema “Circus”. Benieuwd naar deze programmatie om u tegen te zeggen? Lees dan verder!

De Landelijke Gilde Wuustwezel zorgt, na een passage van de Grote Reus Willi vorig jaar, opnieuw voor een echte eye-catcher. Oude bekende Ron Jaluaï uit Puurs zorgt voor romantiek met vuur, bubbels en… hartjes. De vuurperformers van Sacred Places zorgen voor sfeer én ook de vuurjongleerders van Fajro zullen je verbazen met een nieuwe show. Wegens groot succes komen dit jaar de vuurbogen terug en natuurlijk kan circus Boxtalino niet missen in dit circusthema.

Ook lokaal talent schittert wederom op Putteke Winter. De dansploeg van Studio Flash stak speciaal voor Putteke Winter een circus dansact in mekaar, een wervelwind van beweging met hoepels en pois. De Boomse Ijsberen trotseren ook dit jaar de vrieskou en nemen een duik in onze vijver. Ze doen het verlichte wateroppervlak golven terwijl je warm en droog toekijkt. Ondertussen zorgt Radio Rivierenland voor aangename muzikale omkadering. De presentatoren wisselen hun eigen vurige playlist af met verzoekjes van onze bezoekers. Nieuw dit jaar zijn de organisatoren van Theater aan Twater die animatie brengen in vintage circusstijl, een voorproefje van het jaarlijks feest-ival dat in mei 2025 opnieuw naar De Schorre komt.

De Machienerie brengt in première “Les Animaux Perdus”. Op 6 locaties doorheen de wandeling komen onze bezoekers verschillende circusdieren tegen met hun temmers: een dansende roze flamingo, een vuurspuwend nijlpaard, een verdrietige olifant,… Ook de audiovisuele performance “Touche Electrique” van Divi Divi en Cirque Mecanique gaat in première in De Schorre. Elke aanraking wordt letterlijk onder stroom gezet, daar gaan de vonken van afspringen! Het jong en aanstormend circustalent van Salement Cirque doet de gekste toeren aan het cirkelgewelf, een ronde stalen koepel, speciaal ontworpen voor spectaculaire acts in de buitenlucht. Vijf internationale artiesten, voornamelijk luchtkunstenaars, tonen hun unieke acts met aerial ropes, vliegende trapezes en acrobatiek. Geen idee wat een Chinese paal is? De act van Erik Berkey aan deze 6 meter hoge paal in het bos zal je ongetwijfeld verbazen!

Woorden komen tekort om de volledige programmatie van Putteke Winter te beschrijven. Sommige dingen moet je nu eenmaal ervaren, proeven en beleven. Ook geprikkeld door deze voorproever? Tickets en meer info vind je hier.

Wanneer:
Kies je tijdslot op:
6 december 2023 van 18-23u
7 december 2023 van 17-23u

Foto provincie Antwerpen copyright Divi Divi

🤞 Abonneer u op onze nieuwsbrief

Ontvang tweemaal per week een overzicht van het nieuws uit uw regio


Aanverwante berichten

Antwerps Persbureau

GRATIS
BEKIJK