Pachtovereenkomst Molse Tennis en Padel Club, wachtlijst in zwemschool

MOL – Het gemeentebestuur van Mol vernieuwt de bestaande erfpachtovereenkomst met de Molse Tennis en Padel Club vzw voor de sportinfrastructuur gelegen langs de Belsebaan.
Dat besliste de gemeenteraad gisteren. De huidige erfpachtovereenkomst eindigt op zaterdag 13 november en wordt vernieuwd tot 13 november 2048.
Burgemeester Wim Caeyers (CD&V): ‘Het gemeentebestuur is eigenaar van de percelen waarop de sportinfrastructuur van de Molse Tennis en Padel Club vzw gevestigd is’
‘In 2014 werd de tennishal uitgebreid met een extra tennisterrein. In 2019 en 2021 leverde het gemeentebestuur omgevingsvergunningen af voor de aanleg van in totaal tien padelterreinen.’
‘Door de nieuwe overeenkomst kan de Molse Tennis en Padel Club vzw in ruil voor een kleine vergoeding de infrastructuur ook in de toekomst blijven gebruiken en beheren. Hiermee is de toekomst van de club verzekerd.’
De zwemschool van Vita Den Uyt zet de wachtlijst voor de zwemlessen opnieuw open. Deze werd eerder gesloten wegens te veel aanvragen. Na een nieuwe opstart van de zwemschool in september, konden veel kinderen van de wachtlijst inschuiven in de lessenreeks. Hierdoor is de wachtlijst nu kort genoeg om opnieuw kinderen toe te laten op de wachtlijst. Uitzondering is Fase 1 – Watergewennen, deze wachtlijst is nog te lang.
Hans De Groof (N-VA), schepen voor sport: ‘De Vita Zwemschool biedt lessen aan voor zowel kinderen als volwassenen. Voor kinderen werken de lesgevers volgens de leerlijn Fred Brevet: een meer praktische aanpak om kinderen in de eerste plaats waterveilig te maken. Tegelijkertijd is het een kapstok van waterwennen naar leren zwemmen tot zwemsport.’
Je kind wordt bij een groepje ingedeeld volgens zijn of haar kunnen. Ontdek hier in welke niveaugroep jouw kind thuishoort:
Babyzwemmen, peuterzwemmen, ukkepukzwemmen
Fase 1: Watergewennen (eendje, zeepaardje, pinguïn)
Fase 2: Leren overleven (zeehond, waterschildpad, dolfijn)
Fase 3: Leren veilig zwemmen (otter, haai, orka)
50 meter crawl, 50 meter schoolslag
Volwassenaanbod
De wachtlijsten worden opnieuw gesloten zodra het aantal aanvragen te groot wordt. Dit wordt per zwemniveau bekeken. (EM / Foto Gemeente Mol)