Oxfam Duffel schenkt 4.560 euro aan goede doelen
- Goed doel
- Ronny Mullens
- 03/07/2026
- 1137
DUFFEL – Oxfam-Wereldwinkel Duffel doneert 4.560 euro aan twee humanitaire projecten. De opbrengst van het Wereldwinkelterras en de barbecue van 21 juni wordt gelijk verdeeld tussen Mondiale Werken Regio Lier (MoWe) en de noodhulpverlening van Oxfam in Gaza. Beide organisaties ontvangen 2.280 euro.
“Door de grote opkomst tijdens onze barbecue kunnen we een wezenlijk verschil maken voor mensen in kwetsbare situaties, zowel in onze eigen regio als daarbuiten,” zegt vrijwilliger Nora Bertels van Oxfam-Wereldwinkel Duffel.
Met de schenking ondersteunt de wereldwinkel enerzijds Mondiale Werken Regio Lier, die zich inzet voor onder meer asielzoekers, vluchtelingen, daklozen en mensen zonder wettig verblijf in de regio tussen Antwerpen en Mechelen. Anderzijds gaat een deel van de opbrengst naar de noodhulp van Oxfam in Gaza, waar de bevolking kampt met een ernstige humanitaire crisis.
De vrijwilligers van Oxfam-Wereldwinkel Duffel bedanken alle bezoekers, vrijwilligers en sympathisanten die het succesvolle benefietevenement mogelijk hebben gemaakt.
Oxfam-Wereldwinkel Duffel, Kiliaanstraat 31, is tijdens juli en augustus geopend op dinsdag van 9.30 tot 12.30 uur, vrijdag van 14.00 tot 17.00 uur en zaterdag van 10.00 tot 13.00 uur.
Meer informatie over Oxfam en haar projecten is te vinden op www.oxfamwereldwinkels.be.
Foto Oxfam

