Nieuwe fietsbrug Ringpark West over de snelweg gelegd in nacht van 14 op 15 december

 Nieuwe fietsbrug  Ringpark West over de snelweg gelegd in nacht van 14 op 15 december

Bericht van Lantis: Op Linkeroever en in Zwijndrecht werken we volop aan Ringpark West, het project van De Grote Verbinding. Dankzij een geheel van geluidsschermen, groene bermen, heel wat nieuwe natuur én ruim 16 kilometer aan nieuwe en vernieuwde fietsverbindingen, zorgen we hiermee voor een groenere en stillere omgeving.

In de nacht van zaterdag 14 op zondag 15 december leggen we de laatste fietsbrug van het Ringpark over de E17. Tussen Kruibeke en Antwerpen-West is de E17 hiervoor volledig afgesloten in beide rijrichtingen. Op lange afstand leiden we het verkeer om via de E34 of de A12 en N16 (Temse). Ook enkele lokale op- en afritten en een deel van de Parallelweg zijn afgesloten en leiden we lokaal om.

Na de zomer van 2025 nemen we deze fietsbrug in gebruik.

E17 en op- en afritten afgesloten: Voor het plaatsen van de fietsbrug is tussen middernacht en 8 uur* ’s ochtends geen verkeer mogelijk op de E17 tussen Kruibeke en Antwerpen-West. Op zondag 15 december stellen we tussen 8 uur en 14 uur* stelselmatig terug rijstroken open.

Tussen Gent en Antwerpen raden we aan om via de E34 te rijden. Voor de omgeving Sint-Niklaas en Lokeren biedt de A12 en N16 (Temse) een alternatief. Het afsluiten van de snelweg heeft ook impact op enkele lokale op- en afritten én op de Parallelweg. Een overzicht van deze afsluitingen en de bijhorende omleiding vind je hier.

Beelden Lantis

🤞 Abonneer u op onze nieuwsbrief

Ontvang tweemaal per week een overzicht van het nieuws uit uw regio


Aanverwante berichten