Najaarseditie van de Fashion Days in Schoten

SCHOTEN – Van vrijdag 12 tot en met zondag 14 september 2025 staat Schoten opnieuw in het teken van mode, muziek en gezelligheid tijdens de najaarseditie van de Fashion Days. Geniet van Schoten nodigt je uit voor een weekend vol shoppingplezier, verrassende acties en sfeervolle animatie.

🛍️ Fashion Days – 12 t.e.m. 14 september

Ontdek de nieuwste herfst- en wintercollecties bij onze lokale handelaars en laat je verrassen door leuke acties en kortingen. Op zaterdag strijkt Flying Pig voor de eerste keer neer in het centrum van Schoten. Van 17.00 tot 23.00 uur wordt het Marktplein omgetoverd tot een levendige ontmoetingsplek met aperitief, streetfood en muziek.

Openingsuren winkels:

• Vrijdag 12 september: 10.00 – 21.00 uur
• Zaterdag 13 september: 10.00 – 18.00 uur
• Zondag 14 september: 11.00 – 17.00 uur

🎉 Extra weekendactiviteiten

• Zaterdag 13 september vanaf 17.00 uur: Sluit je shoppingdag af op het Marktplein met The Flying Pig, een sfeervol aperitief-event met  zomerse muziek, foodtrucks en gezellige verlichting.
• Zondag 14 september: Bewonder prachtige klassieke voertuigen tijdens het Oldtimertreffen op het Marktplein en het parkeerplein Paalstraat. Een must-see voor liefhebbers van nostalgie en vakmanschap.

Kom langs en beleef een weekend vol mode, muziek en gezelligheid in het hart van Schoten!

🤞 Abonneer u op onze nieuwsbrief

Ontvang tweemaal per week een overzicht van het nieuws uit uw regio


Aanverwante berichten