Leerlingen tonen fotografisch talent tijdens opendeurdag van Sint-Lambertus Instituut

HEIST-OP-DEN-BERG – De leerlingen van 5 Arbeidsmarkt van het Sint-Lambertus Instituut in Heist-op-den-Berg presenteren op zondag 31 mei hun eigen fototentoonstelling tijdens de opendeurdag van de school. De tentoonstelling is het resultaat van een creatief fotografieproject dat tot stand is gekomen in samenwerking met Fotocollectief ’t Vervolg.

In het kader van het vak Mens & Samenleving maakten de leerlingen kennis met verschillende fotografische technieken tijdens een bezoek aan een tentoonstelling van het collectief. Onder begeleiding van ervaren fotografen leerden ze hoe ze beelden sterker en expressiever kunnen maken.

Gewapend met een camera of smartphone gingen de leerlingen vervolgens zelf aan de slag om hun eigen fotografische blik vast te leggen. Het resultaat is zondag te bewonderen op school.

Een extra meerwaarde is de aanwezigheid van de fotografen van Fotocollectief ’t Vervolg, die de tentoonstelling bezoeken en de leerlingen persoonlijke feedback geven op hun werk. Zo krijgen de jongeren niet alleen de kans om hun creaties aan het publiek te tonen, maar ook om bij te leren van professionals uit het veld.

Met dit project wil het Sint-Lambertus Instituut de creativiteit, het zelfvertrouwen en de talenten van zijn leerlingen extra in de schijnwerpers zetten.

Praktisch

Zondag 31 mei 2026, van 10 tot 17 uur

Sint-Lambertus Instituut – School voor Wetenschap en Technologie
Kerkplein 14
Heist-op-den-Berg

🤞 Abonneer u op onze nieuwsbrief

Ontvang tweemaal per week een overzicht van het nieuws uit uw regio


Aanverwante berichten