Kijk hier wanneer atleten uit onze provincie in actie komen op Winterspelen


ANTWERPEN – Gisteren konden wij u melden welke vijf atleten uit de provincie Antwerpen geselecteerd zijn voor de Olympische Winterspelen.

We zetten ze nog even op een rijtje:

Sara Aerts, geboren in Turnhout, woont in Retie (bobslee)

Hanne Desmet, geboren in Wilrijk, woont in Mechelen (shorttrack)

Stijn Desmet, geboren in Duffel, woont in Mechelen (shorttrack)

Loena Hendrickx, geboren in Turnhout, woont in Arendonk (kunstrijden op de schaats)

Sam Maes , geboren in Edegem, woont in Oostenrijk (ski).

Onder lees je de dagen en uren dat je ze in actie kan zien.

De uren zijn uitgedrukt in Belgische tijd, in China is het zeven uur later.

*Zaterdag 5 februari 12u-12u24 shorttrack reeksen 500 meter vrouwen

12u38-13u10 shorttrack reeksen 1 000 meter mannen

*Maandag 7 februari 12u30-12u42 shorttrack kwartfinales 500 meter vrouwen

12u42-13u shorttrack kwartfinales 1000 meter mannen

13u13-13u19 shorttrack halve finales 500 meter vrouwen

13u20-13u28 shorttrack halve finales 1 000 meter mannen

13u41-13u46 shorttrack B-finale 500 meter vrouwen

13u46-13u51 shorttrack A-finale 500 meter vrouwen

13u52-13u58 shorttrack B-finale 1 000 meter mannen

13u58-14u04 shorttrack A-finale 1 000 meter mannen

*Woensdag 9 februari 12u-12u30 shorttrack kwartfinale 1 500 meter mannen

12u44-13u16 shorttrack reeksen 1 000 meter vrouwen

13u29-13u44 shorttrack halve finale 1 500 meter mannen

14u13-14u20 shorttrack B-finale 1 500 meter mannen

14u20-14u28 shorttrack A-finale 1 500 meter mannen

*Vrijdag 11 februari: 12u-12u16 shorttrack kwartfinale 1 000 meter vrouwen

12u18-12u42 shorttrack reeksen 500 meter mannen

12u55-13u03 shorttrack halve finale 1 000 meter vrouwen

13u37-13u43 shorttrack B-finale 1 000 meter vrouwen

13u43-13u49 shorttrack A-finale 1 000 meter vrouwen

*Zondag 13 februari 3u15-5u15 1ste reeks reuzenslalom mannen

6u45-8u49 2de reeks reuzenslalom mannen

12u-12u12 shorttrack kwartfinale 500 meter mannen

12u27-12u33 shorttrack halve finale 500 meter mannen

13u09-13u14 shorttrack B-finale 500 meter mannen

13u14-13u19 shorttrack A-finale 500 meter mannen

*Dinsdag 15 februari 11u08-15u25 kunstrijden op de schaats korte kür

*Woensdag 16 februari  3u15-5u10 1ste reeks slalom mannen

6u45-8u39 2de reeks slalom mannen

12u30-13u shorttrack kwartfinale 1 500 meter vrouwen

13u15-13u30 shorttrack halve finale 1 500 meter vrouwen

14u11-14u18 shorttrack B-finale 1 500 meter vrouwen

14u18-14u26 shorttrack A-finale 1 500 meter vrouwen

*Donderdag 17 februari 11u08-14u57 kunstrijden op de schaats vrije kür

*Vrijdag 18 februari 13u eerste reeks vrouwentweebob,

14u30 tweede reeks vrouwentweebob

*Zaterdag 19 februari 13u derde reeks vrouwentweebob

14u30 vierde reeks vrouwentweebob (EM / Foto FB)

 


Related post