Halloweenfeest Leerexpert Kokoen

 Halloweenfeest Leerexpert Kokoen

BRASSCHAAT – Een beetje weggestoken aan de rand van Brasschaat, staat een heel bijzondere school. Een ‘buitengewone’ school. De kinderen zijn er buitengewoon. Leerexpert Kokoen biedt zorg en onderwijs aan een 80-tal kinderen tussen 2.5 en 21 jaar. “Allemaal hebben ze een stevig rugzakje.” vertelt directeur Kristof Wouters. “Wij werken met kinderen met een type 4 certificaat. Dat wil zeggen dat ze allemaal een motorische beperking hebben. En daarnaast hebben ze bijna allemaal nog verschillende zorgnoden.”

Leerexpert Kokoen behoort bij het stedelijk buitengewoon onderwijs, en is de enige stedelijke school die niet op grondgebied stad Antwerpen ligt. “Wij zijn zeker heel blij om in zo een mooie omgeving te liggen!” verzekert Wouters.

“Op donderdag 24 oktober organiseert Kokoen opnieuw een Halloweenfeest op school. Er worden drie doelen aan gekoppeld:
1. Het is een heel fijne activiteit waar onze kinderen mee aan kunnen voorbereiden en ook de dag zelf erg van kunnen genieten.
2. Door onze deuren open te gooien hopen we steeds meer mensen uit onze nabije omgeving te bereiken. Wij zijn deel van de buurt, en zetten actief in op een goede verstandhouding met de buren.
3. Ten slotte proberen we ook onze financiële middelen een klein duwtje in de rug te geven. We zijn een kleine school, waardoor we constant nood hebben aan extra centen om onze werking te kunnen verderzetten.”

De school organiseert daarom een gezellig samenzijn met een (uiteraard rolstoeltoegankelijke) Halloween wandeling, spelletjes voor de kinderen en lekkers voor iedereen. “Wie verkleed is mag er gratis in, de anderen betalen 3 euro per persoon. Zo houden we het laagdrempelig en toegankelijk voor iedereen.” besluit de directeur.

Halloweenfeest Leerexpert Kokoen
Donderdag 24 oktober
16-20 uur
Dullingen 46 – Brasschaat

🤞 Abonneer u op onze nieuwsbrief

Ontvang tweemaal per week een overzicht van het nieuws uit uw regio


Aanverwante berichten

Antwerps Persbureau

GRATIS
BEKIJK