Cinema Plaza Duffel

Cinema Plaza trapt 2026 af met bruisend cultureel voorjaar

DUFFEL – Cinema Plaza opent het nieuwe jaar met een frisse culturele wind. De geliefde cultuurtempel in het hart van Duffel presenteert ook in 2026 een veelzijdig en inspirerend voorjaarsprogramma dat zowel vertrouwde bezoekers als nieuwsgierige nieuwkomers weet te prikkelen.

“Cultuur is zoveel meer dan ontspanning alleen,” zegt de schepen van cultuur, Kristoff Van Genechten (N-VA). “Het gaat om samen ervaren, samen genieten én samen geraakt worden. Wie Cinema Plaza binnenstapt, voelt meteen hoe levendig het cultuurleven hier is.”

Het programma voor het voorjaar van 2026 pakt uit met een indrukwekkende lijst van artiesten. Onder anderen Astrid Stockman, Johan Terryn, Stefaan Degand en Tom Van Dyck komen naar Duffel en brengen een mix van humor, emotie en vakmanschap. Daarnaast kunnen bezoekers genieten van een breed palet aan muziek, theater, film, comedy, familievoorstellingen en inspirerende lezingen.

Ook lokale verenigingen en bedrijven blijven een prominente plaats innemen in Cinema Plaza. Burgemeester Sofie Joosen (N-VA) benadrukt het belang van deze openheid: “Cinema Plaza is veel meer dan een podium. Het is een warme ontmoetingsplek waar verhalen worden gedeeld en nieuw talent kan groeien. Dat zoveel mensen hier telkens opnieuw samenkomen, maakt ons bijzonder trots.”

De programmabrochure voor het voorjaar van 2026 wordt vanaf volgende week bezorgd aan alle ticketkopers. Vanaf woensdag 10 december om 18.00 uur gaat de ticketverkoop officieel van start.

Het volledige programma is hier te ontdekken.

Foto Ronny MULLENS

🤞 Abonneer u op onze nieuwsbrief

Ontvang tweemaal per week een overzicht van het nieuws uit uw regio


Aanverwante berichten