Atelier in Herentals zet deuren open in aanloop naar STORMLoop

HERENTALS – In het eerste weekend van mei opent kunstenaar d a: n j e l s zijn atelier voor het grote publiek in het kader van Atelier in Beeld. Bezoekers zijn welkom op zaterdag 2 en zondag 3 mei (telkens van 11u tot 18u) in de Glasstraat 45 in Herentals om kennis te maken met zijn schilderijen en lino-afdrukken, en een blik te werpen achter de schermen van zijn artistieke praktijk.

Het open atelier vormt tevens de opmaat naar zijn deelname aan STORMLoop, het meerdaagse kunstenfestival dat plaatsvindt van 8 tot en met 24 mei en zich verspreidt over drie weekends in de stad.

Dubbele aanwezigheid op STORMLoop

Tijdens STORMLoop neemt de kunstenaar deel aan het participantenparcours met twee locaties. Aan de Collegestraat 37 realiseerde hij reeds een graffitiwerk rond het thema ‘goud’. De muurschildering, getiteld Bluetooth, werd tijdens de paasvakantie afgerond en krijgt een permanent karakter in het straatbeeld.

Daarnaast is hij actief in de Zandstraat 10, waar hij een tijdelijke mural creëert in de etalage van een gedeelde kunstplek. Dit werk, opgebouwd rond de themakleur zwart, groeit gedurende het festival zelf en nodigt bezoekers uit om het creatieproces live te volgen.

Kunst van dichtbij beleven

Met zowel het open atelier als de live mural tijdens STORMLoop wil de kunstenaar inzetten op directe interactie met het publiek. Bezoekers krijgen niet alleen het eindresultaat te zien, maar ook het proces, de twijfel en de evolutie van het werk.

Praktisch – Atelier in Beeld

📍 Glasstraat 45, 2200 Herentals
📅 Zaterdag 2 mei & zondag 3 mei
🕚 Telkens van 11u tot 18u

Met deze activiteiten sluit Herentals opnieuw aan bij een bredere tendens waarbij kunstenaars hun werkproces openstellen voor het publiek en kunst dichter bij de mensen brengen.

🤞 Abonneer u op onze nieuwsbrief

Ontvang tweemaal per week een overzicht van het nieuws uit uw regio


Aanverwante berichten